Novinky

← zpět na výpis novinek

NOVÉ KURZY OD ZÁŘÍ 2019 SE SILVIÍ KRČMOVOU

19.8.2019

NABÍDKA KURZŮ A AKCÍ OD ZÁŘÍ 2019 SE SILVIÍ KRČMOVOU

Přeji vám všem kráné léto a kdo ještě nevíte, čemu se budete věnovat od září, třeba vám moje nabídka volných kurzů pomůže udělat ten první krok.

 

PONDĚLÍ   19 - 20 :15 -  REHABILITAČNÍ JÓGA V POPRUHU - kurz 12 lekcí

STŘEDA     8 - 9 : 15 - REHABILITAČNÍ JÓGA V POPRUHU - kurz 4 lekce

ČTVRTEK   9 - 10 : 15 - RANNÍ JÓGA PRO SEBE - kurz 8 lekcí

 

Podrobné informace o kurzech najdete v odkaze CVIČENÍ  a v ROZVRHU na stránkách www.jogapilatescentrum.cz a pokud máte nějaký dotaz, neváhejte se na mě obrátit na tel. č. 777346082 nebo emailem silviekrcmova@email.cz

 

NOVINKY V NAŠEM CENTRU OD ZÁŘÍ 2019

Opět se v novém školním roce můžete těšit na různé akce a na některé bych Vás ráda pozvala už dnes : 

 

1.9.2019 TANEC PRE VLÁĎU - DANCEJÓGA 19-20HOD VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

Krásná, srdeční záležitost, která se mě dotkla nejen díky mé kamarádce Katarince Mikulandové, která celý prokjekt rozšířila do všech koutů republiky a možná i za její hranice a já jsem nesmírně poctěna, že jsme její součástí. Celý příběh o této nádherné akci si můžete opět přečíst na našich stránkách v odkaze CVIČENÍ  a v ROZVRHU se pak můžete přihlásit. Moc se těším jak skrze  JÓGU  a TANEC =  DANCEJÓGU vyjádříme radost z pohybu a ze života. Nic neočekávejte a jen si přijďte společně se mnou otevřít cesty intuice a dát pohybu volnost, jemnost a radost. Není důležité, kolik se nás sejde, ale že si všichni uděláme čas, ať už budete kdekoli a zastavíte se a poděkujete sami sobě za svůj život, jaký máte a uvědomíte si, že je to nádherný dar, s kterým je potřeba zacházet s láskou, pokorou a radostí. Myšlenky jsou tak mocné a silné... tak pojďme vyzkoušet společně  jejich sílu a dosah.

Těším se na Vás SILVIE KRČMOVÁ

 

4.1. 2019 V 18 - 19:30 HOD THERAPY-DYNAMIC-JÓGA

Nově jsem si pro vás připravila 1,5hodinové OTEVŘENÉ LEKCE  ve středy, které jsou určeny pro VŠECHNY, kdo mají zájem o nové informace, přístupy, inspiraci do své praxe nebo chtějí hlouběji nahlédnout pod povrch svého těla a pochopit souvislosti, které se v nás dějí mnohdy bez našeho vědomí a pozornosti. Pokud vás zaujal tento nový koncept cvičení jógy, který již sama praktikuji, obohacuji o své znalosti a nyní nově i školím víc než 15 let, pak se ráda s vámi podělím o své zkušenosti, vědomosti a ráda vám ukážu, že i JÓGA je opravdu PRO VŠECHNY a její terapeutické účinky jsou účinné, příjemné a léčivé, pokud se správně pochopí, uchopí a praktikují.

 

29.9.2019 TERAPEUTICKÁ JIN JÓGA SE ZÁVĚREČNOU MEDITACÍ 18 -20 HOD Opět se můžete těšit každou poslední neděli v měsíci na krásnou, klidnou a pohodovou OTEVŘENOU lekci YIN JÓGY  na závěr s jemnou ZÁVĚREČNOU VEČERNÍ MEDITACÍ s úžasnou bytostí ŹANET SLOVÁČKOVOU. Lekce je vhodná pro všechny bez rozdílu praxe a zkušeností a bude trvat 1.5hod cvičení a večerní meditace 30minut.

Těšíme se na Vás SILVIE KRČMOVÁ a ŽANET SLOVÁČKOVÁ

 

Pokud nechcete nadále dostávat naše NOVINKY, ale máte zájem zůstat na našich stránkách v registraci klientů, pak si můžete sami zrušit ve své administraci zasílání NOVINEK. My máme v administraci pouze oprávnění ke zrušení vaší registrace, nikoli ke zrušení zasílání NOVINEK. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

 


← zpět na výpis novinek

Pohybově-Terapeutické Centrum

“Každý pohyb je léčivý, když je vědomý...”

Kontakt

Žerotínovo náměstí 14, Přerov 750 00

777 346 082

info@jogapilatescentrum.cz