Akce

Relaxační jóga | 21.5.2019

Kundalini jóga: Životní cykly | 17.5.2019

Srdečně vás zveme na prožitkový workshop Kundalini jógy na téma  Životní cykly - s Vaškem Hnízdilem v neděli 2.  června od 10 do 13:00hod. 

Zaměříme se tentokrát na životní cykly - pochopení a využití našich proměn a krizí v toku života...

 

Kundalini jóga je velmi mocná, účinná, dynamická jóga podpořená hudbou, zpěvem manter, pranayam (dechových cvičení), bandhas (tělesných uzávěrů), asán (tělesných pozic) a meditací. Dovoluje odblokování energetických kanálů, zlepšuje cirkulaci prány v těle a vyvažuje emoční těla žáka. Kundalini jóga je nejrychlejší cestou k transformaci, světlu, jednotě a osvícení. Buduje vyvážený vztah mezi tělem, myslí a duší.

 

Praktikování Kundalini jógy přináší zvýšení životní energie žáka se zřetelem na správné držení těla. Umožňuje rozvinutí studentova vědomí více spojeného s intuicí a vnitřní moudrostí. Jak v pravidelných hodinách, tak v intenzivních kurzech kundalini jógy skupinová energie dovoluje otevření čtvrté čakry, čímž se spontánně tvoří atmosféra opravdové sounáležitosti, jednoty a přátelství mezi účastníky.

 

Cena workshopu 480 Kč

ACROYOGA pro děti a jejich veselé rodiče | 15.5.2019

Workshop vychází z konceptu Matějovi akrobacie belgické lektorky cirkomotoriky Riky Taeymans a jeho principem je čistá radost. Často jsme tak zaneprázdněni, že si těžko hledáme čas na plnohodnotnou interakci s vlastními dětmi. Přitom je fyzický kontakt pro děti stejně důležitý jako vzduch, který dýchají. Akrobatické hrátky jsou skvělé nejen pro jejich vývoj, ale také pro váš vzájemný vztah a děti (i vy :-) jsou od přírody pro tento druh cvičení nadané. Výsledky vidíte okamžitě a ani vy ani vaše děti přitom nepotřebujete mít s jógou žádné předchozí zkušenosti. Acroyoga s dětmi nabízí cestu k prohloubení vztahu mezi vámi a vaším dítětem, rozvíjí motorické schopnosti, učí zdravému sebevědomí a opatrnosti vůči sobě samým i vůči ostatním. To vše prostřednictvím hry a zábavy. Acroyoga není soutěž, ale umění spolupracovat. Čekají nás společné hry, rozcvička a naučíme se jak se cvičí letadlo, velryba, trůn, pyramida poníků, vlajka, rozhledna nebo jak se surfuje na mamince či tatínkovi :-). A připomeneme si, že je skvělé být dítětem, se svým vlastním dítětem :-)!

EMOČNÍ JÓGA | 9.5.2019

Krásné deštivé počasí je někdy krásnou příležitostí si udělat chvilku pro sebe a nikam nespěchat a tak jsme si pro vás na posední chvilku - podle počasí:) připravila

EMOČNÍ JÓGU V SOBOTU 11.05.2019 OD 9:30-11HOD

Emoční jóga je krásnou cestou jak lze skrze TĚLO A POHYB léčit emoce a jak skrze EMOCE lze léčit své tělo. Jednoduše řečeno VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH

Emoční jóga je krásnou cestou jak lze skrze TĚLO A POHYB léčit emoce a jak skrze EMOCE lze léčit své tělo. Jednoduše řečeno VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH :)

 

Lekce bude příležitostí vyjádřit POHYBEM své EMOCE a naopak :) Nic si neplánujte, nic neočekávejte a nechte se překvapit co příjde :) 

Kdo máte chuť se a odvahu podívat se do sebe a skrze pohyb pochopit samu sebe nebo naopak skrze své emoce pochopit některé své bolístky na těle, pak vám budu ráda průvodcem na vaší cestě za SEBEléčením. 

Těším se na vaši otevřenost, pozornost a chuť mi naslouchat Silvie Krčmová - fyzioterapeutka a lektorka vědomého pohybu

Jemná ranní jóga - cesta ke kořenům | 5.5.2019

Srdečně Vás zvu ve středu 8. května na ranní lekce jógy Cesta ke kořenům. Lekce bude zaměřena na územění, propojení se s kořeny, pracovat budeme s první čákrou.

 

Funkce první čakry, muladhary, je spojena s pocitem uzemnění, bezpečí, jistoty a bezpodmínečné lásky. Při správné funkci muladhary je člověk stále sám sebou a zároveň není odtržen od vnějšího okolí. Cítí se ve spojení s přírodou, s touto planetou, má dostatek energie, je sebevědomý a vnitřně vyrovnaný.

 

Těšit se můžete na lekci tradiční Hatha jógy uzavřenou relaxací na posílení první čakry a meditací na propojení s matkou zemí ❤️

 

Lekce vhodná pro všechny i začátečníky.

 

Těší se Zuzka 

 

 

 

1 2 3 4 starší »

O nás

Jóga a pilátes centrum Přerov spojuje dlouholetou zkušenost s přátelským přístupem ...

Kontakt

Žerotínovo náměstí 14, Přerov 750 00

777 346 082, 774 371 799

info@jogapilatescentrum.cz