Akce

RITUÁLNÍ MEDITACE ZIMNÍHO SLUNOVRATU | 12.12.2019

☀️ YULE - SVÁTEK ZIMNÍHO SLUNOVRATU ☀️ Přijďte se zastavit, pobýt sami se sebou, vystoupit z předvánočního shonu a vrátit tradicím jejich hluboký význam i sílu... ☀️ ☀️ Zvu Vás na rituální meditaci, v níž se ponoříme do hlubin vlastního srdce, do kořenů, jež nás spojují s našimi předky a do lůna naší Gaii (Bohyně Země). ☀️

               
více viz sekce "cvičení"

LYMFATICKÁ AUTOMASÁŽ A HORMONÁLNÍ DIETA | 3.12.2019

   Jak si poradit s lymfou, hormony i dietním režimem ?

    Více viz sekce "cvičení".

TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA I. | 3.12.2019

   Kurz je o znovuprobuzení Pánevního dna ve všech úrovních: fyzické, emoční i energetické ... V jemnosti a přitom s maximálním účinkem se ponoříme do hlubin svého panevniho dna.

 

Více viz sekce "cvičení".

MICROGREENS | 18.11.2019

Zveme vás na praktický kurz pěstování microgreens a jejich použití ve zdravé, chutné a vyvážené kuchyni. Microgreens jsou výhonky rostlin, které obsahují 10-40x větší koncentraci živin, antioxidantů a všech důležitých látek pro tělo, než jejich "dospělé"/vzrostlé verze rostlin u zeleniny, salátů, bylin, divokých rostlin, atd.

Více viz sekce CVIČENÍ ...

RELAXAČNÍ JÓGA | 11.11.2019

Vánoční relaxační jóga v neděli 15.12.2019 od 18:00hod.

Naučit se odpočívat je jeden z nejtěžších úkolů. Doba nás stimuluje k výkonu, a tak na hluboký odpočinek často nezbývá čas. Úsilí věnované životu a plnění povinností často odvede člověka do stavu pozapomenutí na sebe sama ,rychlosti bez uvědomování si potřeby „dobíjet“ baterky. Abychom mohli využívat svého potenciálu naplno, je třeba vyvažovat póly aktivity (činnosti) a pasivity (vědomého odpočinku).
Objevit v sobě svou vnitřní sílu jsme schopni ve chvíli, kdy jsme odpočatí. Vnitřní síla je náš zdroj, a tak je nutné o něj pečovat
V neděli 15.12.2019 budeme 90 minut obnovovat, ozdravovat, vytvářet rovnováhu. Využijeme jógové pomůcky pro dosažení fyzického, mentálního i emočního uvolnění, které podporují udržení rovnováhy, a zároveň stimulují a uvolňují tělo.
Lekce je vhodná úplně pro všechny, není potřeba jógová praxe.
Budu se na Vás těšit Lenka Vlčková

1 2 3 4 starší »

Pohybově-Terapeutické Centrum

“Každý pohyb je léčivý, když je vědomý...”

Kontakt

Žerotínovo náměstí 14, Přerov 750 00

777 346 082

info@jogapilatescentrum.cz