Akce

CESTOU ČCHI-KUNGU PRO ŽENY | 24.3.2019

Čchi-kung jako metoda patří do somatických přístupům které pomáhají rozvíjet vnitřní harmonii i harmonii se světem. Využívá pozornost a imaginaci, kdy při vnějším pohybu zaměřujeme svou pozornost dovnitř, kde vědomě vnímáme a tvoříme své pocity…

   Proces učení a transformace se odehrává v jemnosti a nenucenosti. Mechanické provádění v čchi-kungu nefunguje. Záměr, přístup, zvědavost, vědomí, duševní vyrovnanost, uvědomění, pohyb, pocity, všechny tyto aspekty musí být zapojeny.

   Základním principem čchi-kungu je prolnutí představivosti a pocitů. Propojuje se mikrokosmos člověka s makrokosmem vesmíru. Klíčovou hodnotou v našem pojetí je v čchi-kungu bezpodmínečná láska, a tak během cvičení se díky poetické představivost, dechu, pohybu a úmyslu mohou reorganizovat, měnit a vyvíjet procesy probíhající v lidské bytosti. Každodenní opakování serie pohybů, pak postupně mění kvalitu bytí lidského jedince.

 

   Daisy Lee, krásná čínská žena z Hawaie, sestavila systém ČCHI-KUNGU pro ženy. Jedná se o sestavy automasáží, stimulace akupresurních bodů a další cvičení, která působí blahodárně na ženský organismus.

 

 

Účinky cvičení:

- harmonizuje se hormonální systém (stres, chronická únava a vyčerpání, potíže s otěhotněním, menstruační  bolesti,  potíže s menopauzou atd.)

  • - podpora léčby: cysty, myomy, zatvrdliny prsou, nádory apod.
  • - objevení a přijetí  vnitřní ženy
  • - uvolnění zablokovaných emocí, pochopení sama sebe, sebe-láska.

 

   Vnější i vnitřní změny v životě ženy jsou nevyhnutelné a přirozené. Přesto jsou však poměrně často důvodem velkého stresu a napětí. Jemné techniky s prvky ČCHI-KUNGU nás učí přijímat změny, učí nás sebe-lásce, je Cestou k vnitřní síle, radosti i smíření.

Meditace proti STRACHU | 23.3.2019

Těžko bychom hledali něco horšího než  život ve STRACHU. STRACH nám bere sílu, vitalitu a radost ze života, sebevědomí i sebedůvěru. Všechno naše utrpení s časem slábne, jen STRACH nikoliv. Proto je třeba jej zastavit, vyřešit ho jako problém. 

   Vrozené máme jen dva STRACHY: STRACH z hluku a STRACH z pádu. Všechny ostatní jsou naučené, které jen úspěšně pěstujeme a rozvíjíme....  Právě meditace je nenásilný způsob, jak naše STRACHY eliminovat a postupně je vyloučit ze svého života. Jít Cestou klidu a beze STRACHU.

   Těší se na Vás ŽANET, dotykový a pohybový terapeut, průvodce na vědomé Cestě.

PILATES - CHODIDLO | 21.3.2019

Dvouhodinová lekce zaměřená na práci s chodidlem. Budeme se věnovat problémům jako jsou : vbočený palec, patní ostruha, plochá noha, vysoký nárt. V průběhu lekce a i na konci bude prostor pro Vaše dotazy. 

| 20.3.2019

Srdečně vás zveme na prožitkový workshop Kundalini jógy na téma Prožívání Vitality a Radosti - s Vaškem Hnízdilem v sobotu 6. dubna od 10 do 13:00hod. 

Cílem této lekce bude poznat poznat podstatu vitality, odložit tlaky našich všedních životu a naladit se na vibrací štěstí. 

 

Kundalini jóga je velmi mocná, účinná, dynamická jóga podpořená hudbou, zpěvem manter, pranayam (dechových cvičení), bandhas (tělesných uzávěrů), asán (tělesných pozic) a meditací. Dovoluje odblokování energetických kanálů, zlepšuje cirkulaci prány v těle a vyvažuje emoční těla žáka. Kundalini jóga je nejrychlejší cestou k transformaci, světlu, jednotě a osvícení. Buduje vyvážený vztah mezi tělem, myslí a duší.

 

Praktikování Kundalini jógy přináší zvýšení životní energie žáka se zřetelem na správné držení těla. Umožňuje rozvinutí studentova vědomí více spojeného s intuicí a vnitřní moudrostí. Jak v pravidelných hodinách, tak v intenzivních kurzech kundalini jógy skupinová energie dovoluje otevření čtvrté čakry, čímž se spontánně tvoří atmosféra opravdové sounáležitosti, jednoty a přátelství mezi účastníky.

 

Cena workshopu 480 Kč

HOT JÓGA | 18.3.2019

Hot jóga neboli horká jóga, je cvičení jógových pozic v místnosti vyhřáté na 34 – 38°C. Lekce trvá 90 minut a na rozdíl od bikram jógy, která má přesně dané pořadí a počet pozic, a cvičí se tedy na celém světě stejně, si v lekci hot jógy instruktor volí vlastní, specifickou sestavu, která má však své dané zákonitosti. Během lekcí dochází díky vysoké teplotě k silnému pocení a v souvislosti s tím k detoxikaci organizmu. Zlepšuje se flexibilita svalů, pročišťuje lymfatický systém a stimulují endokrinní žlázy, zvyšuje se kapacita plic, posiluje srdeční činnost a zklidňuje mysl.
Toto pomylu plynoucí cvičení ve vyhřátém sále navždy změní Vaše představy o józe. Kdo má rád příjemně náročné cvičení a rád intenzivně vypotí škodlivé látky z těla, ten si tento styl jógy zamiluje.

Cena v předplatné 250,- Kč na místě 280,- Kč.
Těší se Kača

1 2 3 4 starší »

O nás

Jóga a pilátes centrum Přerov spojuje dlouholetou zkušenost s přátelským přístupem ...

Kontakt

Žerotínovo náměstí 14, Přerov 750 00

777 346 082, 774 371 799

info@jogapilatescentrum.cz