Novinky

JÓGA STRETCH | 9.9.2019

 V neděli 22.9.2019 od 18:00 - 19:30 se na vás těším na 90 minutové otevřené lekci

JÓGA - STRETCH. JÓGA, STREČINK, DECH = KRÁLOVSKÉ SPOJENÍ. Strečinkové techniky,vědomý dech, uvědomování těla a energie. Lekce je vhodná úplně pro všechny začátečníky i pokročilé. Lekce bude v pomalém tempu. Rezervace na

tel.č. 777130078 nebo www.jogapilatescentrum.cz/rozvrh. Budu se moc těšit Lenka Vlčková

NOVÉ KURZY OD ZÁŘÍ 2019 SE SILVIÍ KRČMOVOU | 19.8.2019

NABÍDKA KURZŮ A AKCÍ OD ZÁŘÍ 2019 SE SILVIÍ KRČMOVOU

Přeji vám všem kráné léto a kdo ještě nevíte, čemu se budete věnovat od září, třeba vám moje nabídka volných kurzů pomůže udělat ten první krok.

 

PONDĚLÍ   19 - 20 :15 -  REHABILITAČNÍ JÓGA V POPRUHU - kurz 12 lekcí

STŘEDA     8 - 9 : 15 - REHABILITAČNÍ JÓGA V POPRUHU - kurz 4 lekce

ČTVRTEK   9 - 10 : 15 - RANNÍ JÓGA PRO SEBE - kurz 8 lekcí

 

Podrobné informace o kurzech najdete v odkaze CVIČENÍ  a v ROZVRHU na stránkách www.jogapilatescentrum.cz a pokud máte nějaký dotaz, neváhejte se na mě obrátit na tel. č. 777346082 nebo emailem silviekrcmova@email.cz

 

NOVINKY V NAŠEM CENTRU OD ZÁŘÍ 2019

Opět se v novém školním roce můžete těšit na různé akce a na některé bych Vás ráda pozvala už dnes : 

 

1.9.2019 TANEC PRE VLÁĎU - DANCEJÓGA 19-20HOD VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

Krásná, srdeční záležitost, která se mě dotkla nejen díky mé kamarádce Katarince Mikulandové, která celý prokjekt rozšířila do všech koutů republiky a možná i za její hranice a já jsem nesmírně poctěna, že jsme její součástí. Celý příběh o této nádherné akci si můžete opět přečíst na našich stránkách v odkaze CVIČENÍ  a v ROZVRHU se pak můžete přihlásit. Moc se těším jak skrze  JÓGU  a TANEC =  DANCEJÓGU vyjádříme radost z pohybu a ze života. Nic neočekávejte a jen si přijďte společně se mnou otevřít cesty intuice a dát pohybu volnost, jemnost a radost. Není důležité, kolik se nás sejde, ale že si všichni uděláme čas, ať už budete kdekoli a zastavíte se a poděkujete sami sobě za svůj život, jaký máte a uvědomíte si, že je to nádherný dar, s kterým je potřeba zacházet s láskou, pokorou a radostí. Myšlenky jsou tak mocné a silné... tak pojďme vyzkoušet společně  jejich sílu a dosah.

Těším se na Vás SILVIE KRČMOVÁ

 

4.1. 2019 V 18 - 19:30 HOD THERAPY-DYNAMIC-JÓGA

Nově jsem si pro vás připravila 1,5hodinové OTEVŘENÉ LEKCE  ve středy, které jsou určeny pro VŠECHNY, kdo mají zájem o nové informace, přístupy, inspiraci do své praxe nebo chtějí hlouběji nahlédnout pod povrch svého těla a pochopit souvislosti, které se v nás dějí mnohdy bez našeho vědomí a pozornosti. Pokud vás zaujal tento nový koncept cvičení jógy, který již sama praktikuji, obohacuji o své znalosti a nyní nově i školím víc než 15 let, pak se ráda s vámi podělím o své zkušenosti, vědomosti a ráda vám ukážu, že i JÓGA je opravdu PRO VŠECHNY a její terapeutické účinky jsou účinné, příjemné a léčivé, pokud se správně pochopí, uchopí a praktikují.

 

29.9.2019 TERAPEUTICKÁ JIN JÓGA SE ZÁVĚREČNOU MEDITACÍ 18 -20 HOD Opět se můžete těšit každou poslední neděli v měsíci na krásnou, klidnou a pohodovou OTEVŘENOU lekci YIN JÓGY  na závěr s jemnou ZÁVĚREČNOU VEČERNÍ MEDITACÍ s úžasnou bytostí ŹANET SLOVÁČKOVOU. Lekce je vhodná pro všechny bez rozdílu praxe a zkušeností a bude trvat 1.5hod cvičení a večerní meditace 30minut.

Těšíme se na Vás SILVIE KRČMOVÁ a ŽANET SLOVÁČKOVÁ

 

Pokud nechcete nadále dostávat naše NOVINKY, ale máte zájem zůstat na našich stránkách v registraci klientů, pak si můžete sami zrušit ve své administraci zasílání NOVINEK. My máme v administraci pouze oprávnění ke zrušení vaší registrace, nikoli ke zrušení zasílání NOVINEK. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

 

TANEC PRO VNITŘNÍ ŽENU | 15.7.2019

Milé Ženy,

ve čtvrtek 18. července 2019 v 19.00 hod. vás srdečně zvu k  TANCI ☺. Žena je tanec... Tanec je pro ni tím nejpřirozenějším pohybem. Její Cesta k radosti, způsob meditace a schopnosti prožívání TADY A TEĎ.

 

TANEC VNITŘNÍ ŽENY je tancem prožitku. Je to Cesta sebeobjevování a léčení našich nefunkčních vzorců a forem. Nejde o tanec pro diváka. Tančíš ZE SEBE a PRO SEBE, tančíš svůj vnitřní svět. Jen tam se můžeš potkat se svou vnitřní ženou, abys pochopila, že ty a ona jste jedna bytost a že jen v propojení a vzájemném respektu můžeš být celistvá, zdravá, žít v lásce a radosti...

   Tanec je fyzickým vyjádřením hadí síly Ženy. Had byl od pradávna pokládán  za moudré, božské zvíře, které se celým svým tělem dotýká matky Země, a neustále tak nasává její sílu a energii... Prožitkový TANEC PRO VNITŘNÍ ŽENU jako svobodný projev představuje archetyp hadí síly a moudrosti. Vibrace, které Ženy vytváří tancem mají tvar i zvuk "sssssss". A vibrace léčí na všech úrovních.

    Když žena tančí prožitky spouští svůj vlastní sebeléčebný proces: SEBEVYJÁDŘENÍ►SEBEUVĚDOMĚNÍ► SEBELÉČENÍ► SEBEHODNOTA► SEBELÁSKA♥

 

 ÚROVNĚ LÉČENÍ

 

Fyzické tělo: 

♥ zpevnění těla a formování postavy

♥ zprůchodnění lymfy a vyrovnávání hladiny hormonů

♥ prokrvení, okysličení a prohřátí orgánů (zejména v oblasti pánve - našeho středu)

♥ zaměřením na pánev jako centrum síly a stability dochází ke zlepšení pohyblivosti a              zmírnění bolestí v oblasti kyčlí, beder i  "esíček"

 

Emoční a energetické tělo:

♥ zvýšení sebeuvědomění a sebehodnoty

♥ cesta k jemnosti a zároveň probuzení divošky

♥ rozvoj tvořivosti i smyslnosti

♥ uvolňování traumat a negativních emocí

♥ podpora vnitřní síly a harmonizace našeho energetického systému

♥  cesta sebelásce

 

    Tak se přijďte protančit samy k sobě ♥. Na všechny tančící Ženy se těší ŽANET ♥.

ÚPLŇKOVÉ MEDITAČNÍ ODEVZDÁNÍ | 10.7.2019

   Milé ženy, 

v podvečer červencového úplňku, který se naplní v úterý 16.7.2019 se opět vydáme na společnou Cestu meditace.

   Budeme zvědomňovat, co v našem životě již splnilo svůj úkol, dosloužilo, kde proces našeho učení dospěl ke konci... Co bylo třeba, jsme pochopily, naučily se a nyní nezbývá než poděkovat a odevzdat, protože v opačném případě bychom jen plýtvaly vzácným časem a drahocennou energií...

   Věnovat se budeme také našemu tělu, neboť úplněk v Kozorohu vybízí k péči o kosti a klouby, páteř a páteřní svalstvo, šlachy a vazivo, kůži i vlasy, působí intenzivně na slezinu a orgán rovnováhy. 

   Vše propojíme hledáním souvislostí fyzických potíží s naší životní situací...

 

   Těší se na vás ŽANET Slováčková, průvodce na vědomé Cestě

LETNÍ SPECIÁL- LEKCE SE SILVIÍ KRČMOVOU | 7.7.2019

I toto léto jsme si pro vás připravila speciální 1,5hodinové lekce PILATES BEST  a JÓGA PRO VŠECHNY, kdy si můžete přijít na otevřenou lekci vyzkoušet, kdo mě neznáte něco nového a kdo na moje lekce chodíte pravidelně, tak si zacvičit to nej z předešlých kurzů.Vítáni jsou všichni, kdo mají zájem a chuť si se mnou zacvičit.

Lekce budou vždy vycházet z přání klientů, jejich cílů a toho, co vás bude zajímat.

Já jsem otevřená všemu, kam mě povedete svým zájmem, zvídavostí a chutí být sami se sebou a něco pro sebe udělat :) Nic neočekávejte, jen prostě přijďte :)

Otevřené lekce budou vždy uveřejněny v rozvrhu na stránkách v neděli večer na následující týden :) Silvie Krčmová

1 2 3 4 starší »

O nás

Jóga a pilátes centrum Přerov spojuje dlouholetou zkušenost s přátelským přístupem ...

Kontakt

Žerotínovo náměstí 14, Přerov 750 00

777 346 082

info@jogapilatescentrum.cz