Novinky

← zpět na výpis novinek

NOVÉ KURZY PRO ŽENY OD ZÁŘÍ 2023 S FYZIOTERAPEUTKOU SILVIÍ KRČMOVOU

25.8.2023

Léto už nám pomalu končí, ale vy se můžete těšit na něco nového.

Jako každý rok od 11.9.2023 začínaji nové kurzy a jsou už poslední volná místa.

 

- PONDĚLÍ 2 VOLNÁ MÍSTA 

PILATES PRO ŽENY 16-17:00

Jemná lekce ve stylu flow plynutí, se zaměřením na to, co každá žena potřebuje nejvíc. Pozornost, jemnost, lehkost a jednoduchost. V lekcích využijeme nejnovější techniky a pomůcky jako válce, s-ball míč, toning ball - koule, speciální odporové gumy.....V jemnosti je ta největší síla účinku......Společne se budeme věnovat od pánevního dna, přes fascie, klouby, kůži, svaly, až po lymfatický systém, dýchání ...celému tělu.

 

- ÚTERÝ 3 VOLNÁ MÍSTA

RANNÍ TERAPEUTICKÁ JÓGA PRO ŽENY 8-9:00

Terapie je cesta, proces, který nás uzdravuje. Tělo je prostor, který obýváme, kde žijeme svůj život. Každé tělo se chce uzdravit, jen k tomu potřebuje čas, prostor a tvoji pozornost. Je to úžasný ranní rituál, který ti dodá energii, vitalitu a smysl tvého každého dne.

 

- ČTVRTEK 6 VOLNÝCH MÍST 

PILATES PRO ŽENY 8-9:00

Jemná lekce ve stylu flow plynutí, se zaměřením na to, co každá žena potřebuje nejvíc. Pozornost, jemnost, lehkost a jednoduchost. V lekcích využijeme nejnovější pomůcky jako válce, s-ball míč, toning ball - koule, speciální odporové gumy.....V jemnosti je ta největší síla účinku...... Společne se budeme věnovat od pánevního dna, přes fascie, klouby, kůži, svaly, až po lymfatický systém, dýchání ...celému tělu.

 

- STŘEDA 4 VOLNÁ MÍSTA

TERAPEUTICKÁ JIN JÓGA PRO ŽENY 18-19:00

Je to ten nejemnější přístup do těch nejhlubších vrstev. Na všechno bude čas, prostor a klid. Kdo si chcete sáhnout až do hloubky tkání, vědomí, mysli i těla... pak je tato lekce pro vás. V lekcích se zaměříme na jednotlivé pozice i přechody, dopřejeme si plnou pozornost a rozvineme svoji nejdlůležitější vlastnost trpělivost. Jin jóga je protipól uspěchaného života. Je to klid, pohoda, relax a krásné bytí tady a teď. 

 

Ale i kdyby byl kurz už zaplněn, neváhejte na něj kliknout i jako náhradník a já vám ráda vyjdu vstříct a v případě naplnění počtu otevřít i NOVÉ KURZY.

 

A proč pro ŽENY ?

- Za 20 let mi prošlo pod rukama více než 6000 klientů a z toho 90% byly ženy.

- Sama jsem žena a už jsem si něco zažila i sama na sobě.

- Mám své vlastní zkušenosti a hlavně odcvičeno víc než 9600 lekcí.

- Miluju to, co dělám a dávám do toho vždy kus sebe.

- Co jsme v knihách nenašla a ani na více než 40 ti kurzech se nenaučila, jsem pochopila od svých klientek.

- Každá je jedinečná, originální, svá. A to je to, co je pro mě na mojich lekcích nejdůležitější.

- ORIGINALITA. Nikdo nedýchá, nemyslí a nepohybuje se stejně, jako ty :)

 

Na co se se mnou můžete těšit? Kdo mě už zná ví, že každý kurz je jiný, nový, jedinečný.

A v září to bude opět ,,NOVÉ,, . 

V lekcích použijeme nové pomůcky, nové techniky, nové přístupy, skvělou hudbu, různé vůně a .... každou lekci vás čeká nějaké překvapení.

Budeme se opět věnovat celému tělu, ale i jednotlivým částem, nevynecháme lymfatický systém, regeneraci orgánů, využijeme různé rehabilitační techniky, ale i spontánní pohyb.

Změna nepůjde jen vidět, ale hlavně cítit a to hned po každé lekci.

 

Těším se na osobní setkání s každou z vás.

Silvie Krčmová fyzioterapeutka, lektorka kurzů jógy a pilates, pohybová terapeutka a autorka a školitelka osobního přístupu TERAPIE V POHYBU.


← zpět na výpis novinek