Novinky

← zpět na výpis novinek

NOVÉ KURZY OD ŘÍJNA 2021

4.10.2021

Krásný den všem, ketří mají zájem o vědomý a zdravý pohyb.

V rozvrhu na našich stránkách http://www.jogapilatescentrum.cz/rozvrh/ si můžete již dnes vybrat z naší nabídky NOVÝCH MINI KURZŮ na říjen.

 

Jsou poslední volná místa, tak neváhejte. A pokud by se vám nepodařilo dostat se do kurzu, nezoufejte a stejně se přihlaste jako NÁHRADNÍK a my vám určitě vyhovíme. Jen si vyberte čas, kurz, který vám vyhovuje a přihlaste se a jakmile se uvolní místo nebo bude dostatečný počet náhradníků na nový kurz, ihned vás budeme informovat. Víme o vás a budeme vás evidovat jako zájemce a první, komu volné místo nabídneme můžete být právě vy.

A pokud se chcete přihlásit i na KURZ PSYCHOSOMATIKY a nestihli jste první přednášku nebo vám některé datum z nabídky přednášek nevyhovuje?

Nevadí, MÁME PRO VÁS AUDIO ZÁZNAM. Jen se přihlaste a přidejte se ke skupince, moc rádi vás mezi sebou uvidíme a záznam vám pošleme.

V rozvrhu se plní i VÍKENDOVÉ AKCE a budeme moc rádi, když nám napíšete, o co byste měli zájem, co vám u nás ještě chybí a my vám rádi vaše přání splníme. NAPIŠTE  MI: silviekrcmova@email.cz 

Všechny lektorky jsou natěšené vám nabídnout své zkušenosti, praxi, poradit vám a najít cestu, ketrou právě hledáte.

TĚŠÍME SE NA VŠECHNY A ZAČÍNÁME UŽ DNES :)

 


← zpět na výpis novinek