INDIVIDUÁLNÍ LEKCE PRO DĚTI A MIMINKA

Nabízím ti individuální konzultace od miminek až po školáky. Individuální masáže pro miminka, vaničkování v pohodlí domova.

Během individuální lekce, konzultace se společně zaměříme na potřeby vašeho dítěte. Ať už chcete konzultovat pohybový vývoj vašeho děťátka, chcete získat jistotu v manipulaci s ním a  nebo se potřebujete zaměřit na konkrétní ,,problém" , jsem tu pro vás. Jako pohybový terapeut se zaměřením na děti vám ráda zodpovím veškeré dotazy, pomůžu vám jak navázat krásný vztah skrze dotek a jak z všední manipulace můžete udělat jednoduchou, ale za to velmi efektivní terapii. 

 

Období šestinedělí a po něm

Manipulace s miminkem, polohování, jeho pohybový vývoj, vzájemné napojení maminky a miminka. Cvičení a kompenzace, individuální ukázka masáží pro miminka. Konzultace a cvičení probíhají v centru, ale  je možné se domluvit i na návštěvě u vás doma. Nabízím vám i vaničkování v pohodlí vašeho domova.

 

Cvičení dětí - nejen chodidla a nožky vašich dětí si zaslouží péči a pozornost. Zaměříme se i na střed těla či záda vašich školáků.

 

Individuální termín je dle domluvy na tel. čísle 733301100 nebo mě můžete oslovit emailem  veronika.chudik@email.cz

Cena individuální konzultace, pohybové terapie je 500Kč/30min

 

Chci se přihlásit