Novinky

← zpět na výpis novinek

NOVÉ KURZY S NÁMI OD ZÁŘÍ 2022

29.8.2022

Léto je za námi a nás čeká opět nová společná praxe.

Kdo chcete od září nastoupit do našich kurzů v pohybově-terapeutickém centru, máte poseldní šanci.

 

Začínáme od 5.9.2022

Máme připravené kurzy pro všechny úrovně, pro všechny věkové kategorie, ženy, muže, děti, miminka, těhotné, po porodu, sportovce, klienty po úrazech, s bolestí zad, ..... zkrátka pro všechny, kdo se chtějí s námi hýbat zdravě a smysluplně. 

http://www.jogapilatescentrum.cz/rozvrh/

Jsme team těch nej lektorů, kteří se věnují zdravému pohybu už několik let a o všechny své zkušenosti se s vámi rádi podělíme.

 

Jen se musíte rozhodnout, jestli to s námi zkusíte.

Ten první krok musíte udělat vy sami a ty další už vám pomůžeme společně udělat my.

Jsme tu pro vás a kdykoli nás můžete oslovit a my vám s vaším rozhodnutím poradíme, jestli je kurz pro vás vhodný, co se na kurzu dozvíte, jak to u nás funguje a proč do toho jít zrovna s námi.

V KONTAKTECH najdete naše tel. č. a můžete nám zavolat, napsat nebo poslat email.

 

Tak neváhejte a pokud by byl již vámi vybraný kurz obsazen, pak se můžete přihlásit jako NÁHRADNÍK  a my vám ihned jako prvnímu dámě vědět, jakmile se uvolní místo nebo pokud vás bude víc, pokusíme se vám vytvořit nový kurz. Vše je na vašem zájmu a rozhodnutí.

Těšíme se na všechny, že vás osobně poznáme, že společně vytvoříme skvělou partu, kde nepůjde jen o cvičení, ale hlavně o nějaký nový impulz do života a o to užít si společně volý čas a hlavně něco začít dělat JINAK.

A TO MY UMÍME SKVĚLE :) Silvie, Bety, Věra, Adélka, Verča.


← zpět na výpis novinek