Novinky

← zpět na výpis novinek

NABÍDKA LEKCÍ, AKCÍ NA LISTOPAD-PROSINEC

1.11.2021

Krásné dobré ráno.

Chtěli by jsme Vám všem moc a moc poděkovat za vaši důvěru a máme pro Vás, kteří mají zájem o své tělo, zdraví a cvičení s námi krásnou nabídku kurzů a akcí od listopadu.

 

Můžete se již tento týden v pátek 5.11. těšit na krásnou lekci

Čakra jógy ve tmě s Gabčou Neradilovou. 

Nastal čas přechodů - z tepla do zimy, z aktivity do odpočinku, ze světla do tmy.

Přijměte pozvání na praxi  čakra jógy® ve tmě, která probíhá se zavřenýma očima. Praxe není náročná na prostorovou orientaci, zahrnuje jednoduché pozice a postupy. Praxe bude zakončena rituálem s meditací a vizualizací.

Ponoření do tmy přináší výživu a zdroje světla z vlastního nitra. Zcitlivuje a zjemňuje.

 

V neděli 7.11. se můžete společně ponořit do tajů pánevního dna na lekci Terapeutické jin jógy v souladu s pánevním dnem a muziko relaxací.

Opět vás Silvie Krčmová a Adéla Paštěková velmi jemnou cestou provedou nejen vaším tělem, ale i vaší energií, ochutnáte opět výborný léčivý ajurvédský čaj a vyzkoušíte si nové jógové techniky k prohloubení sebeléčení. Lekce je určena opravdu všem, bez rozdílu praxe a záměru.

 

Sobota 6.11. bude patřit MASÁŽÍM PRO MIMINKA s Veronikou Chudíkovou.

Jemný lásky plný dotek má ty nejléčivější účinky. Přijďte si udělat čas jen na sebe a na své miminko a přijďte se s ním pomazlit, napojit se na sebe a naladit se na nádherný pocit porozumění skrze dotek.

 

13.11. bude věnován workshop DĚTSKÉ NOZE opět s Veronikou Chudíkovou

Pokud máte starosti, jaké koupit botičky, kdy a jak má začít vaše dítě chodit nebo už má nejaké obtíže s klenbou nohy, vbočené palečky nebo kolena, pak je tento čas určen vám. Workshop bude plný teorie, ale i užitečné praxe, která vám zaručeně pomůže vyřešit vaše starosti.

 

A v neposlední řadě od 1.11.2021 začínějí nové kurzy JÓGY I PILATES A JINÝCH FUNKČNÍCH A ZDRAVOITNÍCH CVIČENÍ

Cvičí se v malých skupinkách, zaměřujeme se na zdravotní aspekty cvičení, pomáháme vám ke splnění vašich cílů a jsme tu pro vás. Lekce nejsou jen o cvičení, ale hlavně o Vás. Každý máte jedinečné tělo, jiné možnosti a své vlastní přání a my jsme tu pro to, aby každý z vás byl u nás spokojený. Je jen na vás udělat první krok, vybrat si kurz, lektorku, ten správný čas pro sebe a přijít k nám. Moc se na vás všechny těšíme a věřte, že zdraví je pro nás to nejdůležitější. 

 

NA KURZY SE MŮŽE PŘIHLÁSIT KAŽDÝ, BEZ ROZDÍLU PRAXE, ZKUŠENOSTÍ A ZDRAVOTNÍCH OMEZENÍ. KAŽDÉMU PORADÍME A POMŮŽEME MU NA JEHO CESTĚ KE ZDRAVÍ.

 

Vaše lektorky Silvie, Lenka, Věra, Bety ,Veronika, Gabča a Adélka.

 

 

 

 


← zpět na výpis novinek