Novinky

← zpět na výpis novinek

VIDEO-LEKCE TERAPIE V POHYBU S FYZIOTERAPEUTKOU SILVIÍ KRČMOVOU

7.2.2021

VIDEO-LEKCE TERAPIE V POHYBU

Krásný den,

od pondělí 8.2.2021 najdete nově na našich stránkách v rozvrhu novou sekci s názvem VIDEO-LEKCE. 

 

Tyto lekce jsou určeny všem bez rozdílu praxe, kteří mají chuť si se mnou zacvičit.

Video lekce jsou vedeny v jemném tempu a  využívám v nich prvků z jógy, pilates a jiných cvičebních stylů, znalostí a praxe z oboru fyzioterapie, ale i jiných pohybových terapií, které mě inspirují. Jako pomůcky využívám deku, ručník, něco pod  hlavu(knížku) a všem dostupné pomůcky, které najdete doma.

Všechna videa jsou uložena na youtube kanále a jsou neveřejná, uvidí je tedy jen ten, kdo se přihlásí přes naše stránky v sekci VIDEO-LEKCE.

Po přihlášení vám přijde email s pokyny k uhrazení platby a automaticky po připsání částky na můj účet, vám bude na váš email zaslán odkaz na video-lekci.

Nepotřebujete žádný program, jen připojení k internetu.

Video si můžete pustit kdy budete chtít, podle vašeho času, nálady a podle vámi vybraného tématu. (Není to on-line lekce a vy nemusíte být nikde na čas.)

Přestože jsou lekce zaměřené na jednotlivé části našeho těla, vždy je ale cílem vyladění, spolupráce, propojení a harmonie celého těla.

 

Budu moc ráda, když mi napíšete jak se vám cvičilo, vaše připomínky, témata a o co máte zájem a já ráda natočím lekci přímo pro vás.

 

TERAPIE V POHYBU 1 - CELÉ TĚLO

Tato lekce je zaměřena na na vnímání celého těla. V jemnosti a lehkosti si společně procvičíme celé své tělo tak, aby bylo příjemně protažené, posílené a vyladěné.

 

TERAPIE V POHYBU 2  - NOHY

Lekce je se zaměřením na propojení od chodidel až po kyčle. Společně budeme ladit napětí v kyčlích a pozorovat, jestli umí naše chodidla na tyto změny reagovat. Cílem lekce je pochopit, že co se děje v našich kyčlích, je odrazem našich nohou a opačně.

 

TERAPIE V POHYBU 3  -  KYČLE

Tato lekce je v lehce dynamickém rytmu, se zaměřením pozornosti na 3d pohyb v našich kyčlích. Budeme k tomu využívat pozice ve stoje, kleče i v sedu.

 

TERAPIE V POHYBU 4 - RAMENA

Cílem lekce je jemné propojení ruka-rameno s využitím v oporách i v pohybu v prostoru. Zaměříme se na vyladění pohybů mezi zapěstím, loktem a ramenem.

 

TERAPIE V POHYBU 5 - TRUP

Zaměříme se na tzv trupový válec, core a pochopení propojení hrudníku a pánve přes břišní i zádové svaly tak, aby spolupracovali v jemnosti a bez úsilí.

 

Pokud nechcete dostávat nadále novinky z našich stránek, můžete si jejich zasílání sami zrušit ve vaší administraci nebo pokud chcete být smazáni ze seznamu našich klientů, pak mi prosím napište do mailu ZRUŠENÍ REGISTRACE. Děkuji.


← zpět na výpis novinek