Novinky

← zpět na výpis novinek

NOVINKY - AKCE - KURZY ZÁŘÍ 2020

1.9.2020

NOVINKY - AKCE - KURZY ZÁŘÍ 2020

KRÁSNÉ LÉTO JE JIŽ ZA NÁMI A MY MÁME PRO VÁS NĚKOLIK NABÍDEK NEJEN NA CVIČENÍ, ALE I NA ODPOČINEK NEBO JEN TAK NA CHVILKY PRO SEBE.

PRVNÍ AKCE KTERÁ VÁS ČEKÁ JE JIŽ 4.9.2020 V PÁTEK OD 18-20HOD A JE TO OPĚT NÁDHERNÁ PŘEDNÁŠKA NA TÉMA BŘICHO CENTRUM EMOCÍ S IVOU HASTÍKOVOU TERAPEUTKOU A LEKTORKOU PSYCHOSOMATIKY, KTERÁ BUDE MÍT OD ZÁŘÍ U NÁS V CENTRU I SVÉ INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE.

 

6.9.2020 V NEDĚLI SE NA VÁS BUDE TĚŠIT SILVIE KRČMOVÁ SE SVOJÍ OTEVŘENOU LEKCÍ TERAPEUTICKÉ JIN JÓGY VE TMĚ OD 18HODIN, KTERÁ JE URČENA VŠEM BEZ ROZDÍLU JÓGOVÉ PRAXE, KTEŘÍ CHTĚJÍ OBJEVIT SVŮJ VNITŘNÍ PROSTOR A KLID.

JIŽ OD 7.9.2020 SE MŮŽETE TĚŠIT NA VŠECHNY NAŠE LEKTORKY, KTERÉ ZAHAJUJÍ SVÉ KURZY A KDO JSTE SE JEŠTĚ NEROZHODL, NEPŘIHLÁSIL NEBO MÁTE KAMARÁDKU, KAMARÁDA A CHCETE HO VZÍT S SEBOU, STAČÍ KONTAKTOVAT LEKTORKU A DOMLUVIT SE S NÍ NA ZKUŠEBNÍ LEKCI.

NOVĚ MÁME I KURZY PRO ZAČÁTEČNÍKY FYZIOJÓGY SE SILVIÍ KRČMOVOU A PILATES PRO ZAČÁTEČNÍKY S ALŽBETOU BAŠKOVOU.

PO PORODNÍ PAUZE SE VRACÍ NAŠE SLOVENSKÁ LEKTORKA BETY - ALŽBETA BAŠKOVÁ A MÁ PRO VÁS PŘIPRAVENÉ PŘEDPORODNÍ I POPORODNÍ CVIČENÍ KURZY PILATES PRO TĚHOTNÉ  A FUNKČNÍ BŘICHO PO PORODU.

 

A S VELIKOU RADOSTÍ BYCH VÁM CHTĚLA NABÍDNOU NOVÝ PROJEKT S NÁZVEM  ŽENY SOBĚ, KDE JSEM OSLOVILA DNES JIŽ SVÉ KAMARÁDKY A POŽÁDALA JE, ABY SVÉ ŽIVOTNÍ CESTY A ZKUŠENOSTI U NÁS V CENTRU NABÍDLY I VÁM A SKRZE RŮZNÉ PŘEDNÁŠKY, WORKSHOPY A BESEDY BUDETE MÍT I VY PROSTOR A ČAS POZNAT TU SVOJI CESTU, KTEROU SE MŮŽETE SPOLEČNĚ S NIMI VYDAT, JAKO JSEM TO UDĚLALA I JÁ.

TENTO PROJEKT NENÍ JEN O LEKTORKÁCH, ALE VŠECH ŽENÁCH, KTERÉ CÍTÍ, ŽE MOHOU A CHTĚJÍ KUS ZE SEBE PŘEDAT DÁL. PROTO NEVÁHEJTE POKUD MÁTE NĚJAKÉ TÉMA NEBO PŘÁNÍ O KTERÉM VÍTE, ŽE VÁM ZMNĚNILO ŽIVOT A PŘEJETE SI HO NABÍDNOUT DÁL U NÁS V CENTRU, PROSÍM NAPIŠTE MI A JÁ VÁM RÁDA SE VŠÍM POMOHU (KOORDINÁTORKA PROJEKTU SILVIE KRČMOVÁ ).

 

TĚŠIT SE MŮŽETE NA OPRAVDU PESTRÝ PROGRAM, KDE SE VÁM RÁDY     PŘEDSTAVÍ :

 

SILVIE KRČMOVÁ - FYZIOTERAPEUTKA A LEKTORKA VĚDOMÉHO POHYBU

MIRKA RESSLEROVÁ –LÉČITELKA, TERAPEUTKA A PRŮVODKYNĚ ŠAMANSKÝMI RITUÁLY

IVA HASTÍKOVÁ - PSYCHO-SOMATO TERAPEUTKA, TERAPEUTKA LADĚNÍ ZVUKEM, ETIKOTERAPEUTKA

MARTINA WOLFOVÁ - KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPEUTKA

VENDULA ZLÁMALOVÁ - VÝŽIVOVÁ PORADKYNĚ, ZELENÉ PRODUKTY

JOLANA NOVOTNÁ - LEKTORKA, DOTEKOVÁ TERAPEUTKA, LEKTROKA ŠKOLY PÁNEVNÍHO DNA

MARTA LEBEDOVÁ - POHYBOVÁ TERAPEUTKA, LEKTORKA TANCE A POHYBOVÝCH KURZŮ

ŽANETA SLOVÁČKOVÁ – DOTYKOVÁ TERAPEUTKA,LEKTORKA KURZŮ PÁNEVNÍHO DNA, ESEJSKÁ ZRCADLA VZTAHU, ACCESS BARS TERAPEUTKA A ŠKOLITELKA

MAGDA SEMELOVÁ - CERTIFIKOVANÁ LEKTORKA KURZŮ HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE

 

TÉMATA BUDOU KRÁSNÁ A VĚŘÍM, ŽE VÁS OSLOVÍ A POMOHOU STEJNĚ JAKO POMOHLY MNĚ. VŠECHNY AKCE NAJDETE U NÁS NA STRÁNKÁCH, V NAŠEM CENTRU NA NÁSTĚNCE A BUDOU VÁM VČAS PRAVIDELNĚ ZASÍLÁNY EMAILEM.

 

KRÁSNÝ DALŠÍ SPOLEČNÝ KROK S RADOSTÍ, CHUTÍ A ODVAHOU SE NA VÁS TĚŠÍMESILVIE LENKA ŽANET BETY VĚRA MARCELA

 


← zpět na výpis novinek

Pohybově-Terapeutické Centrum

“Každý pohyb je léčivý, když je vědomý...”

Kontakt

Žerotínovo náměstí 14, Přerov 750 00

777 346 082

info@jogapilatescentrum.cz