Novinky

← zpět na výpis novinek

NOVÉ KURZY ZÁŘÍ 2020 SE SILVIÍ KRČMOVOU

8.6.2020

Pomalinku se nám blíží léto, končí nám jedna etapa našeho období a čeká nás nová cesta od září 2020. Pokud chcete vykročit  právě se mnou, nabízím vám nové kurzy, které již nyní najdete v našem ROZVRHU na stránkách.

Kurzy budou opět v malých skupinkách max. 12 osob, aby jsme společně měli příležitost věnovat se svým cílům, použijeme všechny pomůcky, které nám centrum nabízí a nově budou lekce i pro začátečníky a pravidelné OTEVŘENÉ LEKCE a RANNÍ LEKCE pro využití nejen permanentek, ale i pro ty, kteří se chtějí podívat, jakým způsobem vedu své lekce.

Možnost bude i pro OSOBNÍ KONZULTACE, diagnostiku a INDIVIDUÁLNÍ LEKCE a opět se můžete těšit i na nové workshopy na téma MOJE TĚLO a nový cyklus workshopů JÓGA Z POHLEDU FYZIOTERAPIE. 

Pokud by jste měli zájem i o jiná témata, budu moc ráda, když mi napíšete na silviekrcmova@email.cz svá přání a já vám ráda na vaše téma poradím, nabídnu otevřenou lekci nebo i speciální kurz, ale i osobní konzultaci.

Jsem moc ráda, že máte zájem a že vám mohu nabídnout své zkušenosti, vědomosti a svůj čas. Je to pro mě vždy velká výzva, radost a  krásné vzájemné obohacení, které v žádné knize nenajdu. 

Podle vašeho zájmu bude i LETNÍ ROZVRH, PŘEDNÁŠKY na téma psychosomatika a nově i WORKSHOPY, na které nebyl přes rok čas.

 

Těším se na každého z vás a na společný nový začátek. SILVIE KRČMOVÁ 

 

 


← zpět na výpis novinek

Pohybově-Terapeutické Centrum

“Každý pohyb je léčivý, když je vědomý...”

Kontakt

Žerotínovo náměstí 14, Přerov 750 00

777 346 082

info@jogapilatescentrum.cz