Novinky

← zpět na výpis novinek

AKCE POŘÁDANÉ V NAŠEM CENTRU V MĚSÍCÍCH březen - květen 2020

3.3.2020

Dovoluji si vám zaslat níže pár inspirací pro následující měsíce, které se budou konant v našem centru a věřím, že vás některé zaujmou a přivedou na novou cestu.

Nedělní večery budou v duchu jemné, klidné RELAXAČNÍ JÓGY s Leničkou Vlčkovou 8.3.2020, kdy si můžete v rámci otevřených lekcí přijít vyzkoušet různé jógové pozice s pomůckami i bez nich a odpočinout si od všedních starostí nebo můžete vyzkoušet TERAPEUTICKOU JIN JÓGU VE TMĚ 29.3.2020 se Silvií Krčmovou, kdy tentokrát prožijete lekci se zavřenýma očima a podíváte se na sebe svým vnitřním pohledem.

Středa 11.3.2020 bude patřit PŘEDNÁŠCE PSYCHOSOMATIKY TENTOKRÁT NA TÉMA NOHY s Ivou Hastíkovou, kdy si můžete poslechnout a nechat se navést, kam vaše životní cesty vedou, jakým tempem jdete svým životem a kam směřují vaše kroky a co to znamená. 

Krásný březnový víkend 13 -15.3.2020 budete mít příležitost s Magdou Semelouvou objevit kouzlo a účinky HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE a probudit v sobě svoji ženskost a vyladit si své hormonální hladiny skrze krásné cvičení, pochopení a prožitky.

5.4.2020 pro vás máme připravený workshop na téma PÁNEV KŘIŽOVATKA NAŠEHO TĚLA se Silvií Krčmovou, kdy se hlouběji ponoříte do svých prožitků, tahů, tlaků, pocitů a skrze propojení souvislostí si uvědomíte, jak je pro nás pánevní oblast v životě důležitá a co všechno naše pánev unese. 

A pokud si budete chtít udělat krásný ZÁŽITKOVÝ VÍKEND PRO SEBE s Žanetkou Slováčkovou v termínu 15 - 17.5.2020 pak věřte, že to bude opravdu krásný zážitek, ketrý vás obohatí a pohladí na těle i na duši.

Těšíme se na společná setkání lektorky Jóga a Pilates centra

 

Pokud nechcete od nás tyto novinky dostávat, pak si prosím ve své administraci  můžete jejich zasílání zrušit (zaškrtnutí políčka informační emaily) a pokud si nepřejete být nadále v našem seznamu registrovaných klientů,  např. z důvodu odstěhování se, můžete mi prosím zaslat email SILVIEKRCMOVA@EMAIL.CZ  a do pozn. uvést zrušení registrace a já vaše přání splním. Děkuji za přečtení Silvie Krčmová


← zpět na výpis novinek

Pohybově-Terapeutické Centrum

“Každý pohyb je léčivý, když je vědomý...”

Kontakt

Žerotínovo náměstí 14, Přerov 750 00

777 346 082

info@jogapilatescentrum.cz