Cvičení

Informace o kurzech

Rozvrh

Nabídka cvičení

FYZIO PILATES INTENZIV

JÓGA VĚDOMÉHO POHYBU

REHABILITAČNÍ Jóga v popruzích

TERAPEUTICKÁ JIN JÓGA

RANNÍ JÓGA PRO SEBE

VEČERNÍ JÓGA PRO VŠECHNY

THERAPY-DYNAMIC-YÓGA

FYZIO PLATES THERAPY

PILATES - ZDRAVÁ ZÁDA

PILATES CLINIC METHOD

SM - systém

Rehabilitační pilates

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE SE SILVOU

THERAPY-DYNAMIC-YOGA

Pilates Pružná páteř - kompenzační cvičení

Jóga pro děti (8 -13 let)

Junior Yoga 13-15let

MEDITACE A RELAXACE

ENERGIE, HORMONY, LYMFA - Žena v pohodě

TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA I.

TANEC PRO VNITŘNÍ ŽENU

PÁNEVNÍ DNO, BŘICHO A CORE

JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY

PROTISTRESOVÁ BIOENERGETIKA

LYMFATICKÁ AUTOMASÁŽ A HORMONÁLNÍ DIETA

JÓGA STRETCH

Víkendový pobyt pro SEBE na statku Samsara

RELAXAČNÍ JÓGA

KURZ NEPEČENÉHO RAW CUKROVÍ

MICROGREENS

JÓGA PRO DĚTI 8-13let - KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ

RITUÁLNÍ MEDITACE ZIMNÍHO SLUNOVRATU

MICROGREENS

Zveme vás na praktický kurz pěstování microgreens a jejich použití ve zdravé, chutné a vyvážené kuchyni. Microgreens jsou výhonky rostlin, které obsahují 10-40x větší koncentraci živin, antioxidantů a všech důležitých látek pro tělo, než jejich "dospělé"/vzrostlé verze rostlin u zeleniny, salátů, bylin, divokých rostlin, atd. Dozvíte se, proč jsou považovány za "zázrak" a budoucnost ve stravování, jak je je zařadit do každodenního jídelníčku a tipy a triky pro jejich úspěšné pěstování.

Kurz je vhodný jak pro ty, kteří chtějí microgreens pěstovat "pouze" pro svoji rodinu, tak pro ty, kteří by se chtěli pěstování věnovat komerčně (vhodné jako přivýdělek nebo hlavní činnost pro maminky s dětmi, lidi v důchodu, ale i kohokoliv jiného). Dostanete rady a tipy, jak z tohoto časově, ale i na místo a podmínky nenáročného pěstování vytvořit finančně velmi zajímavý projekt, protože oproti zahraničí, jsou microgreens, jejich pěstování a použití nejen v gastronomii v Čr teprve v "plenkách", tudíž se tu naskýtá velký prostor v mnoha oblastech.


• cena denní dávky k pokrytí všech doporučených živin, antioxidantů a důležitých látek je na jednoho člověka a v BIO kvalitě méně, než 10 korun a je díky obrovské koncentraci těchto látek ve výhoncích rostlin pouze množství, které se vám vejde do jedné dlaně !!!
• microgreens (malé výhonky zeleniny, bylinek a jiných rostlin ) jsou považovány za budoucnost ve stravování a udržení zdraví člověka
• denní dávka k pokrytí všech doporučených živin, antioxidantů a důležitých látek je díky obrovské koncentraci ve výhoncích rostlin pouze množství, které se vám vejde do jedné dlaně
• vlastnoručně si zasadíte a domů odnesete svá první plata nejpoužívanějších druhů microgreens v BIO kvalitě
• dozvíte se, kdy je optimální každý konkrétní druh sklízet, jak uchovávat, jak zastavit jejich růst a uchovat déle, než týden zasazené, ale přitom "spící"
• dozvíte se, jak v pohodlí domova s jejich pěstováním pokračovat
• díky našim každodenním dlouhodobým zkušenostem se dozvíte tipy a triky, které si každý pěstitel chrání, jako svoje know-how
• díky tomu, že nakupujeme vše potřebné ve velkém množství přímo u výrobců a dodavatelů, dostanete neomezenou možnost nákupu substrátů a spousty druhů semínek (vše v BIO kvalitě doloženo certfikáty), za výrazně nejnižší ceny na trhu
• v ceně kurzu dostanete "balíček" obsahující speciální substrát a semena čtyř nejpoužívanějších druhů na dvě další vysetí a sklizení microgreens (celkově tedy spolu s první, na kurzu zasetou várkou množství na tři zasetí)
• v ceně kurzu je i ukázka a hlavně ochutnávka různých druhů microgreens v podobě malého občerstvení
• na konci bude prostor na Vaše jakékoli otázky a dotazy z výše zmíněných témat

Lektor: Jaroslav Pochop
Jarda je dlouholetý zastánce a propagátor zdravého životního stylu a milovník pohybu ve všech možných podobách. Dlouhodobě ho zajímá, studuje a praktikuje důležitost propojení zdravé, chutné a vyvážené stravy, pravidelných očist/detoxů těla, pohybových aktivit (s důrazem na funkční cvičení pro tělo) a cílené práce s myslí.
Pracuje jako certifikovaný výživový, nutriční a detox specialista, fitness a lifestyle kouč, šéfkuchař a lektor přípravy raw stravy a v neposlední řadě pěstitel a propagátor "zázraku" jménem microgreens, které si vzal, spolu se svými spolupracovníky za cíl představit a naučit pěstovat co největší počet lidí. Proto microgreens a vše okolo nich před nedávnem zařadil do všech svých činností.
Zúčastnil se intenzivního kurzu přípravy živé stravy u světoznámého Russela Jamese v Londýně, kurzů funkčního cvičení pro zdravé tělo a kurzů technik práce s myslí u předních odborníků v daném oboru.
Jako bývalý šéfkuchař pražské raw restaurace vede kurzy přípravy raw jídel nejen ve známé pražské škole vaření Laboratorio, ale i na mnoha jiných akcích a kurzech je najímám na přípravu cateringů.
Úzce spolupracuje s privátní klinikou ESTHESIA v Praze, kde klientům pomáhá v rámci vlastních programů změny životního stylu, redukce váhy a očisty organismu.
Více se o Jardovi a jeho příběhu dozvíte na jeho webových stránkách www.jaroslav-pochop.cz

Moc se na Vás těším,
Jaroslav Pochop

Pohybově-Terapeutické Centrum

“Každý pohyb je léčivý, když je vědomý...”

Kontakt

Žerotínovo náměstí 14, Přerov 750 00

777 346 082

info@jogapilatescentrum.cz